bluzka Shapu

Czas dostawy 7 dni
208.00 260.00

bluzka Shapu ma przedłużony rękaw i krótki golfik jako wykończenie dekoltu. Na przodzie i tyle znajduje się ręcznie wyplatana aplikacja. Dzianina to wiskoza z domieszką elastanu. Zaleca się pranie w temperaturze do 30 stopni. Modelka ma na sobie model w rozmiarze S.
Skład: 95% wiskoza, 5% elastan


TABELA ROZMIARÓW
ROZMIARSMLXL
DŁUGOŚĆ CAŁKOWITA63656769
DŁUGOŚĆ RĘKAWA62646668
OBWÓD W BIODRACH110114118122
OBWÓD W BIUŚCIE98102106110
OBWÓD W KLATCE/BIUŚCIE98102106110
OBWÓD W TALII114118122126
Udostępnij
Zapisz się do newsletter

Koszyk

Twój koszyk jest pusty.

Dokonaj swoich pierwszych zakupów